Імпорт / Експорт промислового устаткування

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Зміст:

Наше підприємство поставляє компоненти промислового обладнання для виробників, системних інтеграторів, сервісних служб, дистриб’юторів і кінцевих споживачів.

 • Ми представляємо провідних спеціалізованих виробників, організовуючи просування їх брендів в Україні, і прагнемо до міцного, взаємовигідного співробітництва.
 • Ми пропонуємо широкий діапазон компонентів автоматики високої якості від провідних світових виробників. Це дає можливість клієнту знизити кількість постачальників.
 • Ми пропонуємо високий рівень технічного супроводу. За кожним клієнтом закріплений інженер з продажу.
 • Ми пропонуємо високий рівень сервісу і логістики. Швидка і безпечна доставка.
 • Ми прагнемо до міцного партнерства з клієнтом і постачальниками.
 • Ми маємо можливість змінювати характеристики компонентів, керуючись специфікою вимог клієнта.
 • Ми пропонуємо якісну продукцію спільно з високим рівнем технічної підтримки.

  


Імпорт обладнання в Україну

Імпорт обладнання під замовлення для підприємств України

1086264401_6ТОВ «Интеравтоматика» здійснює послуги з організації поставок необхідного промислового устаткування від іноземних виробників і постачальників. Ми маємо розгалужену мережу контактів із зарубіжними підприємствами і багаторічний досвід роботи в даній області.

Зовнішньоекономічна діяльність, особливо в спеціалізованих технічних сферах має ряд складнощів і особливостей, незнання і недотримання яких може спричинити необов’язкові і значні витрати і сильно збільшити терміни поставки (що вкрай небажано в разі термінових проектів).

Наша пропозиція просте та вигідне – ви говорите нам, що і у кого хочете придбати – ми даємо комерційну пропозицію із зазначенням розумної ціни і мінімально можливих термінів поставки від підприємства-платника ПДВ в Україні.


Імпорт для іноземних виробників і постачальників, які бажають вийти на український ринок

65_mainТОВ «Интеравтоматика» запрошує до співпраці партнерів-виробників і великих дистриб’юторів, які бажають вийти на український ринок.

До ваших послуг команда досвідчених менеджерів і велика мережа контактів на підприємствах усіх галузей промисловості. Ми можемо забезпечити вас необхідною інформацією про стан ринку і забезпечити чіткий алгоритм дій з виведення вашого бренду (товарів) на наш ринок.

Наш успішний досвід роботи в даному напрямку перевищує десять років. Цілий ряд провідних світових виробників обладнання довірив нам представництво їх брендів на нашому ринку.

Чекаємо ваших запитів, пропозицій і побажань, шановні клієнти!
  


Експорт обладнання з України


Експорт обладнання для іноземних клієнтів

211872_650x410ТОВ «Интеравтоматика» поставляє на міжнародний ринок обладнання і матеріали вироблена підприємствами України та країн СНД.

Не секрет, що наш регіон має унікальні ресурсами і привабливою ціною на певні групи товарів і представляє собою цікаве джерело ресурсів для багатьох галузей сучасної промисловості.

Наші досвідчені менеджери нададуть комерційну пропозицію в стислі терміни на Вас товар з нашого регіону. Забезпечуємо допомогу в пошуку обладнання та повний супровід поставки, включаючи доставку і митні процедури.


Допомога у виході на експорт підприємств з України

tamozhennye-dokumentyТОВ «Интеравтоматика» надає послуги з організації експорту промислових товарів та обладнання, вироблених підприємствами України.

Розгалужена мережа контактів з міжнародними партнерами дозволяє організувати ефективний процес продажів на зарубіжних ринках. Безліч наших підприємств обмежені в розширенні ринків збуту не стільки технологічними можливостями, скільки ступенем кваліфікації персоналу – в даному випадку мова йде про фахівців відділів маркетингу і продажів. Також, в Україні тотальний дефіцит мотивованих, технічно освічених фахівців, які володіють іноземними мовами і мають необхідний досвід для виведення продажів на міжнародний рівень.

Для створення ефективного, оперативно чинного і стабільного відділу експортних продажів потрібні роки. Концепція нашого підприємства пропонує скоротити цей термін до мінімуму. Наші фахівці розроблять і побудують процес експорту вашої продукції за кордон і просуванні вашого бренду на міжнародному ринку.
  


ТОВ “Интеравтоматика” – дистриб’ютор компонентів автоматики

Промышленное оборрудование OEM Automatic - поставщик ООО "Интеравтоматика"ТОВ “Интеравтоматика” з 2007 року є офіційним дистриб’ютором міжнародного концерну OEM Automatic, що має філії в дванадцяти європейських країнах і більш ніж сорокарічний досвід роботи в галузі виробництва і поставок промислової автоматики та електроніки. Головний офіс OEM Automatic знаходиться в Транас (Швеція), акції фірми котируються на Стокгольмській фондовій біржі.

Промышленное оборрудование Hydronix - поставщик ООО "Интеравтоматика"ТОВ «Интеравтоматика», як офіційний представник компанії Hydronix (Англія), в Україні пропонує сучасні високотехнологічні мікрохвильові датчики вимірювання вологості в сипучих середовищах і в’язких сумішах (пісок, цемент, бетон і ін.). Висока точність вимірювання і значна глибина проникнення, зносостійкість і надійність – це основні параметри за якими у цих датчиків немає конкурентів в світі. Всю інформацію, що стосується застосування датчиків вологості, комплектації системи, сервісу і ремонту устаткування Hydronix. можна отримати в нашому офісі.

Промышленное оборрудование Jay Electronique - поставщик ООО "Интеравтоматика"ТОВ “Интеравтоматика” є офіційним представником фірми Jay Electronique . Системи дистанційного керування французького виробника Jay Electronique, являють собою високотехнологічне рішення, засноване на 40-річному досвіді роботи компанії. Апаратура радіоуправління використовується в самих різних сферах, починаючи від будівництва, складів і закінчуючи транспортом і підйомно-транспортним устаткуванням. Системи дистанційного керування Jay Electronique характеризуються простотою, ефективністю, надійністю і функціональністю.
  


Розробка і впровадження систем автоматичного управління

Ми приймаємо замовлення на розробку, впровадження та супровід проектів промислової автоматики, електроніки, гідравліки і пневматики

 • Здійснюємо розробку електроніки на замовлення
 • Приймаємо замовлення на виробництво ТЕНів і промислових нагрівачів по кресленнях Замовника
 • Запрошуємо до співпраці виробників та ключових дистриб’юторів промислової автоматики, зацікавлених у просуванні своєї продукції на українському ринку
 • Нашою метою є побудова довгострокових і взаємовигідних відносин з Клієнтом