Продаж промислового обладнання Cal Controls в Україні

Промислове обладнання Cal Controls - постачальник ТОВ "Интеравтоматика"

Контролери CAL використовуються у всьому світі для управління режимом температури. Модельний ряд включає одноканальні пристрої і програмовані багатоканальні контролери. Програмне забезпечення входить в комплект поставки, дозволяє моніторити і управляти процесом віддалено і по мережі.

Контроль і управління температурою CAL

  • Умови співпраці

    Вашій увазі пропонується список підприємств-виробників компонентів автоматики, які є нашими постачальниками. Наш головний партнер- міжнародний концерн OEM Automatic. ТОВ "Интеравтоматика" здійснює поставку комплектуючих з усього ряду продукції виробленої цими підприємствами.Для постійних клієнтів резервується склад по ключових позиціях.ТОВ "Интеравтоматика надає гарантію на все обладнання, що.Ми підтримуємо всі гарантійні зобов'язання підприємств-виробників.

CAL Controls в історії

CAL Controls була заснована в 1963 р в графстві Хартфордшир, Великобританія. Компанія розробила і впровадила перші в світі стандарти для аналогових і цифрових контролерів на прикладі 1/16 DIN (48x48mm) і 1/32 DIN (24x48mm) форматів. Ці новації твердо закріпили за CAL Controls лідерство в цій галузі науки. У 2006 р підприємство приєдналося до корпорації Danaher, після чого колишня номенклатура продукції випускається компанією West Control Solutions під марками CAL, Partlow, PMA і West Instruments