Harting Technologiegruppe в Україні

Harting Technologiegruppe

Компанія Harting Technologiegruppe займається розробкою, виробництвом і постачанням з’єднувачів, компонентів для підключення приладів і обладнання, мережевих компонентів, включаючи кабельні збірки і пасивне для промислового застосування. Компоненти Harting широко застосовуються в промислових і виробничих сферах, автоматизації, системах генерації і розподілу електроенергії, а також промислової електроніки та телекомунікацій.

ТОВ «Интеравтоматика» є постачальником обладнання Harting в Україні і готова доставити по заявці клієнта будь-яку продукцію і аксесуари даного виробника.

Області застосування обладнання Harting

Машинобудування – різні промислові верстати, наприклад, механічні верстати, обладнання для обробки пластику, метало- та деревообробні верстати, обладнання для виробництва харчових продуктів та напоїв, пакувальні машини.

Транспорт – застосування для залізничного транспорту, як для рухомого складу, так і для стаціонарного обладнання.

Промислова автоматизація – робототехніка, конвеєрні системи, складальні і обробні лінії, промислові мережі і системи управління, що включають активні і пасивні елементи.

Телекомунікація – інфраструктура для мобільного зв’язку і високошвидкісної передачі даних.

Енергетика – виробництво енергії з використанням як відновлюваних, так і традиційних джерел, а також передача і розподіл енергії.

Профіль компанії Harting Technologiegruppe

Компанія Хартінг була заснована в 1945 році як сімейне підприємство і по теперішній час залишається у власності родини Хартінг.

Продукція фірми Хартінг використовується у всіх областях електронної та електричної промисловості, де необхідні роз’єми, з’єднувальні системи та соленоїди, де технічні умови включають передачу даних, контроль і вимірювання – від мікропроцесорів до автоматичних складальних ліній автозаводів. Продукцію фірми Хартінг можна зустріти в найвідповідальніших місцях, вона щодня застосовується в усьому світі.

Harting – один з провідних світових виробників роз’ємів – має 32 дочірні компанії в Європі, Америці та Азії. За кількома видами продукції фірма займає лідируюче місце.

Сьогодні у всьому світі в фірмі Хартінг працює понад 3200 чоловік, включаючи 150 кваліфікованих інженерів. Відділи продажів, що налічують більш ніж 100 фахівців, щодня взаємодіють з нашими покупцями. Величезне значення приділяється тісним зв’язкам з клієнтами, включаючи забезпечення “Just-in-Time” – службою для гарантованої швидкісний доставки основним покупцям.

Продукція фірми Хартінг проектується і виробляється, використовуючи новітнє автоматизоване обладнання, від системи CAD відділу досліджень і розробок, до верстатів-роботів складальних ліній. Контроль виробництва та якості базується на філософії “нульовий помилки”, яка може бути досяжна тільки продовженням успішного здійснення повної автоматизації виробничого обладнання. Організація і методика проведення контролю якості базуються на стандарті DIN EN ISO 9001. Всього близько 60 інженерів та інших працівників, більшість з яких пройшло навчання і кваліфіковано Німецькій та Швейцарської Асоціаціями Якості, працюють тільки в цій області.

Успіх компанії ґрунтується на найвищій якості продукції, широкій гамі виробів, що постачаються, високий рівень обслуговування, взаємній довірі і підтримці. Ми прагнемо до відкритого партнерства з замовниками і переконані в тому, що постійний діалог з партнерами створює нову продукцію і нові досягнення для людей.

ВІДЕО

Спеціалізовані рішення для кожного клієнта

HARTING створює більш ніж оптимально налаштовані компоненти. Щоб надавати нашим клієнтам найкращі з можливих рішень, HARTING здатна вносити набагато більший внесок і грати всебічну об’єднуючу роль в створенні оптимального продукту. Від кабельної продукції в зборі до контрольних пультів або готових до роботи панелей управління: наша мета полягає в тому, щоб максимально принести користь нашим клієнтам – без компромісу!

Від ідей до спільних рішень

  • Професійне управління проектами;
  • Вбудований в процес модифікації;
  • Випробуваний відповідність стандартам;

Вимоги споживачів
Наші висококваліфіковані фахівці зі збуту та експерти по індивідуальних рішень фіксують ваші вимоги, представляють шляхи вирішення і діють в якості вашого прямого контактної особи на всьому протязі процесу розробки.

Виробництво
HARTING спирається на накопичений за десятиліття досвід у виробництві інноваційної продукції і системних рішень. Ці здібності та навички формують міцну основу для вироблення високоякісних технічних рішень відповідно до редакції стандарту 01 / DIN EN ISO 9001/2008 в єдиної регулюючої інформаційній системі.

Поставка
Своєчасна поставка відповідно до ваших інструкціями також важлива для нас, ми врахуємо ваші вимоги щодо способу упаковки, кількості товару на пакувальне місце і індивідуального етикетування.