Продаж промислового обладнання Symeo в Україні

Промислове обладнання Symeo - постачальник ТОВ "Интеравтоматика"

Symeo GmbH розробляє і випускає на ринок системи для точних, безконтактних і не потребують обслуговування процедур реєстрації положення, вимірювання відстаней і запобігання зіткнень кранів, виробничих транспортних засобів і нерухомих об’єктів. Крім того, мюнхенська компанія розробляє сертифіковані, індивідуально орієнтовані на клієнта телеметричні рішення з мобільного передачею даних.

Продукти Symeo відрізняються дуже високою стійкістю і тому ідеально підходять для застосування в жорстких умовах промислової експлуатації, як усередині приміщень, так і на відкритому повітрі. Ці продукти можуть застосовуватися незалежно від типу транспортних засобів і кранів, а також добре підходять для додаткової оптимізації існуючих систем.

Спеціальні компоненти Symeo

  • Умови співпраці

    Вашій увазі пропонується список підприємств-виробників компонентів автоматики, які є нашими постачальниками. Наш головний партнер- міжнародний концерн OEM Automatic. ТОВ "Интеравтоматика" здійснює поставку комплектуючих з усього ряду продукції виробленої цими підприємствами.Для постійних клієнтів резервується склад по ключових позиціях.ТОВ "Интеравтоматика надає гарантію на все обладнання, що.Ми підтримуємо всі гарантійні зобов'язання підприємств-виробників.

Дистриб’ютор Symeo в Україні

Компанія ТОВ “Интеравтоматика” забезпечує доставку і митне очищення німецького обладнання Symeo – в будь-яку точку України.

Всі послуги з монтажу, налагодження, калібрування і подальшого техобслуговування, здійснюються за домовленістю.

ВІДЕО