Dimetix AG в Україні

Dimetix AG

 

Більше 15 років Dimetix розробляє і виробляє в Швейцарії високоякісні лазерні дистанційні датчики для міжнародного ринку. Згідно з нашими вимогами найвищої якості, ми гарантуємо 100% швейцарська якість для всіх наших датчиків. Завдяки постійній доступності ми можемо скоротити час доставки.

ТОВ «Интеравтоматика» є постачальником обладнання Dimetix в Україні і готова доставити по заявці клієнта будь-яку продукцію і аксесуари даного виробника.

Спеціальні компоненти Dimetix AG

Області застосування лазерних промислових датчиків Dimetix

Металургійна промисловість – контроль наповнення і заливки стали / заліза, додатки для різання металу, моніторинг стану та пересування масивного обладнання.

Дерево і металообробка – додаток для різання, лазерне управління відрізних ділянок арматури, позиціонування матеріалу при обробці деревини, вирівнювання положення відрізного диска на виробництві.

Геодезія та будівництво – моніторинг мостових з’єднань, вимірювання висоти затвора водосховищ і електростанцій, вимір просадки історичних будівель і споруд, моніторинг стану стінок тунелю, моніторинг руху гірських порід, контроль переміщення великих конструкцій, система раннього оповіщення про цунамі, моніторинг рівня в цивільному будівництві, моніторинг за залізничною інфраструктурою, вимір рівня води у водосховищі.

Гідротехніка.

Залізна дорога.

Виробництво паперу.

Зберігання кормів – вимір рівня в силосі.

Видобуток – гірничодобувні вантажопідйомні механізми.

Виробництво скла – вимір положення конвеєрної лінії.

Технологічні процеси.

Вантажний автотранспорт.

ВІДЕО