Midori Precisions Co., Ltd. в Україні

Midori Precisions Co., Ltd. була заснована в 1952 році як виробник електромеханічних перетворювачів. Ці продукти були створені за допомогою технології потенціометрів з дротяною обмоткою, які будуть пропонуватися на ринках точних приладів.

У 1962 році Midori розробила технологію, яка дозволила компанії випустити на ринок прецизійні потенціометри з провідного пластику, які називаються продуктами Green Pot.

В 1973 году Midori разработала ще одну технологію – безконтактний магніторезистивний потенціометр (лінійка продуктів Blue Pot).

У 1994 році Midori представила датчики положення (лінійка продуктів Orange Pot), які адаптували ІС на ефекті Холла в якості чутливого елемента і поліпшили ключові функції і підвищили економічність.

Останнім часом Midori зосередилася на розробці ще однієї лінійки продуктів, Digital Sensor / Encoder, щоб забезпечити свою лідируючу позицію на ринку і створити нові клієнтські бази по всьому світу.

Midori з її сертифікованою системою контролю якості ISO 9001 пропонує рішення для визначення місця розташування, необхідні для аерокосмічної, автомобільної, морської, позашляхової техніки, автоматизації виробництва та медичного обладнання по всьому світу, і продовжує забезпечувати неперевершену якість і послуги. в своїй галузі.